
Idén 5 százalékkal több ásványvíz gyártását tervezi a Coca-Cola HBC Magyarország
Az idén 5 százalékkal több ásványvíz gyártását tervezi a Coca-Cola HBC Magyarország, tavaly mintegy 100 millió liter vizet palackoztak a cég zalaszentgróti gyárban.

Az idén 5 százalékkal több ásványvíz gyártását tervezi a Coca-Cola HBC Magyarország, tavaly mintegy 100 millió liter vizet palackoztak a cég zalaszentgróti gyárban.

Befejeződött a százhalombattai Dunai Finomító tervezett nagyleállásának első fázisa, a Mol tartotta az ütemtervet és minden üzemet újraindított, így ismét teljes kapacitással gyártja az üzemanyagot.

Elindul a hatósági áras tűzifaprogram, már lehet jelentkezni vásárlási szándékkal az erdőgazdaságoknál. Az igényt személyesen, telefonon és e-mailben is lehet jelezni

Bokrétaavató ünnepséget tartottak a Thyssenkrupp jászfényszarui gyárában. A mintegy 15 milliárd forint értékű beruházás 110 új munkahelyet teremt.

Az MG márkával bővült a Duna Autó portfóliója: az autókereskedő cég óbudai telephelyén pénteken megnyílt a brit eredetű márka legnagyobb magyarországi szalonja és márkaszervize.

A 4 napos munkahét bevezetése szükséges lehet, ezt egyre több szempont indokolhatja, bár ágazatonként eltérően valósulhat meg

Az Erste Bank még szeptemberben 200 ezer forint egyszeri támogatást nyújt minden olyan alkalmazottjának, akinek a teljes munkaidőre vetített bére nem haladja meg a bruttó egymillió forintot.

A Magyar falu programot a magyar falvak írják, ezért valósulhatnak meg életminőséget javító beruházások – mondta Gyopáros Alpár modern települések fejlesztéséért felelős kormánybiztos.

A legtöbben, mintegy 367 ezren, júliusban éltek a 25 év alattiaknak járó kedvezménnyel – tájékoztatta Izer Norbert az MTI-t.

Hatósági áras lesz a tűzifa, a távhő ára a lakossági fogyasztóknak nem változik, a kormány 25 százalékos gázfelhasználás-csökkentést írt elő az állami szerveknél és az állami tulajdonú gazdasági társaságoknál

Átadták a Bosch Budapest Innovációs Kampuszt, Magyarország legújabb gépjárműtechnológiai fejlesztőközpontját csütörtökön Budapesten.

Vitézy Dávid, a TIM közlekedésért felelős államtitkára közösségi oldalán közölte: a kormány elfogadta a Technológiai és Ipari Minisztérium (TIM) előterjesztését.