
BÉT: a hét elején még lendületben volt a BUX-index
A héten a részvénypiac forgalma 51,44 milliárd forint volt, míg az előző héten meghaladta a 74 milliárdot.

A héten a részvénypiac forgalma 51,44 milliárd forint volt, míg az előző héten meghaladta a 74 milliárdot.

A részvénypiac forgalma 11,7 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.

A részvénypiac forgalma 11,3 milliárd forint volt, a vezető részvények gyengültek az előző napi záráshoz képest.

A részvénypiac forgalma 11,5 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.

A részvénypiac forgalma 6,3 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek a pénteki záráshoz képest.

A részvénypiac forgalma 11,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével csökkentek az előző napi záráshoz képest.

A részvénypiac forgalma 15,1 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.

A részvénypiac forgalma 10,2 milliárd forint volt, a vezető részvények gyengültek az előző napi záráshoz képest.

A részvénypiac forgalma 18,1 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével gyengültek a pénteki záráshoz képest.

A tőzsdei felkészülés költségeihez a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) és a Pénzügyminisztérium a közös, kis- és középvállalatok tőzsdei megjelenését, felkészülését elősegítő pályázatán, a BÉT Mentoring Programon keresztül járult hozzá.

Emelkedő forgalom mellett erősödött a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 44 393,21 ponton zárt pénteken, 2285,64 ponttal, 5,43 százalékkal magasabban az előző

A részvénypiac forgalma 16,4 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.