
„Nálam a sport a boldogság forrása volt”- interjú Makray Katalin olimpiai ezüstérmes tornásznővel
Sajnos az élet közbe szólt, de én azért bízom benne, hogy egyszer még sikerül megvalósítani…

Sajnos az élet közbe szólt, de én azért bízom benne, hogy egyszer még sikerül megvalósítani…

A leadott szavazatok 56 százaléka Miskolcra voksolt a világversenyen.

Visszatérő vendégnek számít, és mindig örömmel jön Miskolcra.

Anyukám miskolci születésű és a nyarak jórészét itt töltöttem a nagyszüleimmel – avat be.

Angliai turné, kassai fellépés, különleges produkciók, összművészeti előadás, sőt még szimfonikus rockkoncert is szerepel a zenekar hátralévő évadjában.

Miskolci vendégszereplésekor beszélgettünk színházról, filmekről.

A meghirdetett programhoz képest változás történt: Molnár Júlia színművésznő balesete miatt elmarad a nagyváradi Szigligeti Színház produkciója.

A művésszel a Miskolci Nemzeti Színházban beszélgettem, ahol egy Wagner-darab főhőseként lép színpadra. Vona Ildikó: Az első szerep, amiben láttalak: Alfio, a Galgóczy Judit által

A gálaest januárban három alkalommal tekinthető meg a Nagyszínházban.

Milyen kapcsolat fűz Miskolchoz? Barátim vannak itt. A fiatalok közül az ország legkiválóbb musicalénekesei innen indultak, hiszen Vágó Zsuzsi miskolci, és Veréb Tomi is, aki most lett országosan közismert a TV2-s szereplése kapcsán.

Sok helyen járt a világban, sokféle kultúrában élt. Mennyire tartja magát magyarnak? Nem kétséges, hogy én magyar vagyok, és mindig büszke voltam rá. Nekem ez soha nem okozott konfliktust.

Én már harmadikos koromban itt játszottam, a DVTK-ban, és hál’Istennek az osztályfőnököm is nagyon támogatott; ha edzőtáborok, meg utazások voltak, akkor mindig elengedett. Nekem egy célom volt: a legjobb futballista akartam lenni Diósgyőrben.